Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zábava na léto se slevou až 41 % a speciály zdarma vybírejte zde

Tina

Vychází týdně (52 čísel za rok)

The German womens weekly magazine. Tina ist eine der größten wöchentlichen Frauenzeitschriften Deutschlands. Seit über 40 Jahren ist tina für uns Frauen da… Celý popis

Magazín je z Anglie.

Doprava ze zahraničí je v ceně předplatného.

Tištěné předplatné

Roční předplatné 52 čísel

Naše cena
5 344 Kč

Pololetní předplatné 26 čísel

Naše cena
2 805 Kč

Podmínky dárků a předplatného

  • Rychlé doručení – časopisy posíláme z ČR
  • Garance doručení nebo vrácení peněz

Proč předplatit právě u nás

  • 300 000 zákazníků
  • Doprava v ceně
  • Nižší ceny

Objednáváte předplatné jako dárek? Vytvořte si dárkový certifikát.

Vytvořit certifikát

O časopisu Tina

The German womens weekly magazine. Tina ist eine der größten wöchentlichen Frauenzeitschriften Deutschlands. Seit über 40 Jahren ist tina für uns Frauen da: mit Deutschlands besten Rezepten, der gesunden Diät, dem Top-Ratgeber aus allen Lebensbereichen, den aktuellen Reportagen. Unsere Redakteure sind für die Leserinnen und Leser weltweit unterwegs, um die spannendsten Geschichten über Menschen und Tiere für sie zu schreiben. tina ist für sie da: tina stärkt die Familie, hilft Tieren und unterstützt engagierte Menschen.

Kategorie
Bulvár, zábava

Periodicita
týden

Předplatné časopisu Tina

Vydavatelem tohoto magazínu je společnost MAFRA, a.s., která vydává také deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny nebo oblíbené časopisy Téma, Rytmus života, TV Max, Retro, Týdeník Televize a další tituly.

Tina svým čtenářkám pomáhá nalézt odpovědi na jejich otázky a přináší užitečné rady. Jedná se o čtení plné odpočinku, ve kterém najdete reportáže o ženách, které překonaly nelehké překážky a dosáhly svých snů. S časopisem rovněž poznáte příběhy ze života, ty jsou navíc doplněny o rady psychologa.

A to není vše. Tinu obohacují jedinečné recepty, které čekají na vaše vytištění. Časopis vás seznámí s řadou kuchařských triků, nahlédnete do tématiky týkající se zdraví, poznáte novinky medicíny, nevyhnete se ani alternativní léčbě a věnovat se budete i péči o tělo.

Časopis Tina se chlubí kvalitním zpracováním, příjemným stylem, krásnými fotografiemi a spolehlivými informacemi. Předplatné časopisu vám navíc zajistí nekonečnou zásobu křížovek, se kterými prožijete příjemné chvíle na letní dovolené i při zimním odpočinku. Proto neváhejte a věnujte tento časopis jako dárek vaší mamince, kamarádce či přítelkyni. Určitě jim uděláte velkou radost.

Vytvořte si dárkový certifikát Tina

Dárkový certifikát

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát

Pouze ke stáhnutí. Není zasíláno poštou. Certifikát si vytiskněte a věnujte obdarovanému.

Předplatné začíná vždy následujícím vydáním časopisu.
Časopisy jsou zasílány ze skladu v České republice, doručuje je Česká pošta jako obyčejnou zásilku a doručení trvá 2-3 pracovní dny. V případě dárkového předplatného bude časopis již od prvního čísla doručován na adresu obdarovaného.
Obchodní podmínky pro předplatné zahraničních časopisů naleznete zde.


Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz