Časopis ToucanBox předplatné
ToucanBox 1/2014

ToucanBox

Vychází dvouměsíčně
6 čísel za rok

Tento časopis je z Anglie.

Doprava ze zahraničí je v ceně předplatného.

A subscription to toucanBox brings you a themed activity box packed with hands-on fun and educational projects, all materials, instructions and templates i... celý popis
Předplatné do Česka
Předplatné na Slovensko
10 358 Kč
Tištěné předplatné: (cena vč. DPH 15%)
Roční předplatné: 6 čísel
404.78 €
Tištěné předplatné:
Roční předplatné: 6 čísel
Doprava v ceně
O časopisu
Doručování ze zahraničí
Dárkový certifikát
Hodnocení

O časopisu ToucanBox

A subscription to toucanBox brings you a themed activity box packed with hands-on fun and educational projects, all materials, instructions and templates included. Each toucanBox contains everything needed to keep children occupied for hours in an educational and creative way. ToucanBox is especially designed for kids aged 3 to 7 years old and supports the national curriculum.Each month features a different theme to spark kids imagination and stimulate their creativity. In every box you will find:- all the supplies needed for 4-5 craft projects- a step by step instruction booklet- a fascinating story book- beautiful colouring sheets and templates- "how to draw”, games and more!Every parent knows the frustration felt by their children when, after watching programmes showing them how to make something there are never enough lolly sticks or washing up bottles in the house to complete the project, resulting in an upset child and parents trying to explain why they can’t make it.The new toucanBox solves this problem as well as ensuring that children can be creative simply and easily, with everything needed supplied to your door, all in a suitcase styled sturdy box.Children will be excitedly awaiting the postman to call with their new box and it is ideal to have sent to grandparents as well, to keep children busy when they visit.ToucanBox has been featured in several parents’ magazines and has been recognised for its educational value; a formidable way for children and parents or grandparents to spend quality time together.
Kategorie: Těhotenství a rodina
Periodicita: dva měsíce

Doručování časopisů ze zahraničí

Časopisy z jiných kontinentů jsou zasílány leteckou poštou a v Evropě poté rozesílány pozemní poštou.
Časopisy z evropských zemí jsou zasílány jako mezinárodní zásilky pozemní poštou.

Objednaný časopis vám bude chodit jako obyčejná zásilka přímo do schránky. Doba doručení je v závislosti na zemi, z které časopis pochází, přibližně 5-21 dní.
Doručení každého čísla garantujeme vrácením peněz - v takovém případě buďto zajistíme zaslání náhradního výtisku, prodloužíme o 1 vydání předplatné anebo za daný výtisk vrátíme peníze.

První číslo předplaceného zahraničního časopisu vám dojde během 8-12 týdnů od uhrazení předplatného.
Tato doba je nutná pro zavedení objednávky u vydavatele a není ji bohužel možné zkrátit. Další vydání vám poté již budou chodit dle periodicity časopisu (tedy např. každý měsíc).

Před koncem předplatného vás upozorníme emailem s možností jeho prodloužení.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu ToucanBox: 0%

Uživatelské komentáře

Váš komentář

Předplatné, co by vás mohlo zajímat
Humpty Dumpty USA 6 čísel: 2174 Kč
Mother & Baby Australia Austrálie 6 čísel: 2174 Kč
Jack And Jill USA 6 čísel: 2174 Kč
Přehled časopisů