reklama
                    Časopis Your Home předplatné

Your Home

Vychází měsíčně
13 čísel za rok

Tento časopis je z Anglie.

Doprava ze zahraničí je v ceně předplatného.

A subscription to Your Home magazine, featuring real life reader stories, room by room makeovers and plenty of ideas to steal, is not to be missed. And if ... celý popis
Předplatné do Česka
Předplatné na Slovensko
2 403 Kč
Tištěné předplatné: (cena vč. DPH 15%)
Roční předplatné: 13 čísel
88.58 €
Tištěné předplatné:
Roční předplatné: 13 čísel
Doprava v ceně
O časopisu
Doručování ze zahraničí
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení

O časopisu Your Home

A subscription to Your Home magazine, featuring real life reader stories, room by room makeovers and plenty of ideas to steal, is not to be missed. And if this wasn’t enough, celebrity experts Richard Randall and George Clarke are on hand every month to offer decorating and DIY advice. Whether you're currently renting, buying your first home or simply want to revamp your current house, Your Home is the ultimate magazine for ideas and inspiration. A Your Home magazine subscription delivers direct to your door excellent value, easy to understand, inspiration for home decorating and improvements for every room in your house, all in a contemporary and upbeat magazine. Plus, refreshing editorial features to bring out the hidden decorator in everyone, inspiring confidence and trust by showing its readers how to make the most of their space. ??Another great element of Your Home magazine is the creative features on instant revamps and quick fixes sit alongside complete room makeovers and expert home improvement advice which arm readers with everything they need to know in order to give their homes a fresh new look. ?Get a subscription to Your Home magazine and every month the reader will be guided step-by-step through a selection of quick and simple projects that not only look great but really work; from what it will cost to how long it will take and how you can do it. Your Home magazine also provides an invaluable source of information on what to look for when you buy and how to achieve designer looks within a realistic budget.
Kategorie: Chata, chalupa
Periodicita: měsíc

Doručování časopisů ze zahraničí

Časopisy z jiných kontinentů jsou zasílány leteckou poštou a v Evropě poté rozesílány pozemní poštou.
Časopisy z evropských zemí jsou zasílány jako mezinárodní zásilky pozemní poštou.

Objednaný časopis vám bude chodit jako obyčejná zásilka přímo do schránky. Doba doručení je v závislosti na zemi, z které časopis pochází, přibližně 5-21 dní.
Doručení každého čísla garantujeme vrácením peněz - v takovém případě buďto zajistíme zaslání náhradního výtisku, prodloužíme o 1 vydání předplatné anebo za daný výtisk vrátíme peníze.

První číslo předplaceného zahraničního časopisu vám dojde během 8-12 týdnů od uhrazení předplatného.
Tato doba je nutná pro zavedení objednávky u vydavatele a není ji bohužel možné zkrátit. Další vydání vám poté již budou chodit dle periodicity časopisu (tedy např. každý měsíc).

Před koncem předplatného vás upozorníme emailem s možností jeho prodloužení.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Your Home: 0%

Uživatelské komentáře

Váš komentář

Předplatné, co by vás mohlo zajímat
Elle Decor USA 10 čísel: 4179 Kč
Good Homes Anglie 12 čísel: 6091 Kč
Gardens Illustrated Anglie 13 čísel: 4409 Kč
Přehled časopisů